E-Commerce

Dokumenty dla sklepów internetowych

Prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności. Jedną z nich jest zamieszczenie w serwisie Regulaminu sklepu internetowego i Polityki prywatności. Gdzie kupić takie dokumenty? Najbezpieczniejszym sposobem jest zakup bezpośrednio od adwokata, gdyż daje to gwarancję, że przygotowane pliki są aktualne i zgodne z obowiązującym prawem.

Wzór dokumentów dla e-commerce można znaleźć do pobrania za darmo w internecie – osoba nieznająca przepisów nie jest jednak w stanie stwierdzić poprawności takich dokumentów, a darmowe pliki może stworzyć każdy, nawet laik. Zamieszczenie takich treści w serwisie internetowym jest więc bardzo ryzykowne: jeśli okaże się, że Regulamin zawiera choć jedną z ponad 7000 klauzul niedozwolonych, możesz zostać obciążony karą finansową lub otrzymać wezwanie do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Nie należy również kopiować Regulaminu i Polityki prywatności od konkurencji – jest to jawne naruszenie praw autorskich.

Dokumenty dla sklepów internetowych od Majkowycz Adwokaci to: Regulamin sklepu internetowego, Polityka Prywatności oraz Pakiet dla E-Commerce, który składa się z Regulaminu i Polityki prywatności. Przedsiębiorcom działającym w branży e-commerce polecamy również Dokumenty RODO dla firm (7 plików), dzięki którym w łatwy sposób spełnisz obowiązki z zakresu ochrony danych osobowych.

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML)

Dokumenty AML – przeciwdziałanie praniu pieniędzy

Dokumenty AML to efekt naszego wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu przepisów AML w bankach spółdzielczych, firmach pożyczkowych i leasingowych, kantorach kryptowalut, biurach rachunkowych i agencjach nieruchomości. Przeciwdziałanie praniu pieniędzy jest również tematem naszych szkoleń, dlatego jesteśmy na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa.

Oferta Majkowycz Adwokaci obejmuje trzy pakiety dokumentów AML. Wersję podstawową adresujemy do wszystkich przedsiębiorców i instytucji mających obowiązek wprowadzenia procedur związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy. Wersja rozszerzona obejmuje pakiet tych samych dokumentów wraz z ośmioma godzinami konsultacji ze specjalistą. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy również Dokumenty AML dla kantorów wymiany walut i kantorów kryptowalut. Wszystkie dokumenty są zgodne z obowiązującymi od 2021 roku przepisami ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, a przy tym posiadają przydatne wskazówki, w jaki sposób wdrożyć AML w firmie.

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy i dokumenty dla e-commerce to nie koniec naszej oferty. Z myślą o początkujących i doświadczonych inwestorach przygotowaliśmy poradnik „Jak zostać sprytnym inwestorem i nie dać się oszukać na rynku finansowym”. Publikacja w formie e-booka zawiera cenne wskazówki oraz anegdoty opisujące, w jaki sposób przedstawiciele banków i firm inwestycyjnych oszukują swoich klientów. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich inwestorów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszych produktów. Nie wiesz, który pakiet wybrać? A może nie jesteś pewien/pewna, czy Twój sklep internetowy potrzebuje Polityki prywatności? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy najlepszy wybór!

10 lat

Jesteśmy adwokatami
z ponad 10 letnim doświadczeniem.

1000 klientów

Pracowaliśmy z ponad 1 000
zadowolonych klientów.

100 mln

Wartość prowadzonych spraw to
ponad 100 mln złotych.

    Sprawdź, co możemy zrobić w Twojej sprawie:

    Umów konsultację ze specjalistą, bezpłatna analiza

    Napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami przez telefon +48 692 479 841